25 Mart 2018 Pazar

Konuk yazarım var
Blog ismi:MODACA
Kategori: Moda.                                                                              
Herkese Merhaba :)
Ben üniversite öğrencisi bir kızım.İstanbul'da ailemle birlikte yaşıyorum.Diş hekimliği öğrencisiyim.Aynı zamanda bir moda blogum var ve orda yazı yazıyorum.Modaya olan ilgim daha çok küçükken başladı.Tasarımlar, şık kombinler, tarz kıyafetler hep ilgimi çekmiştir.Ayrıca çevremdekiler de kombinlerimi, renk uyumlarını,beğendiklerini söylüyorlardı.Aynı zamanda kendi el yapımı tasarım ürünlerim de var. Bu yüzden blog açmaya karar verdim ve bu sayede sizlerle bildiklerimi paylaşmak ve yaptığım kombin önerilerini göstermek istedim.
Blogum tahmin ediceğiniz gibi bir moda blogu ve henüz daha çok yeni.Buna rağmen çok yararlı olduğunu düşündüğüm içerikleri sizlerle paylaşıyorum ve paylaşmaya devam edeceğim.Blogumda genel olarak kombin önerileri yapıyorum.Hangi renk ile hangi renk uyumlu olur, desenli kıyafetlere uygun ayakkabı , aksesuar modelleri nelerdir anlatıyorum.Örnek olarak  sade bir kazağı bile nasıl şık bir şekilde kombinleyebileceğinizi gösteriyorum. Bir davete giderken giyilebilecek elbiseleri, takılabilecek uygun ve tarz aksesuarları gösteriyorum.Ya da sade uzun bir elbiseyle bile nasıl şık ve tarz olunur nacizane önerilerimi tavsiyelerimi paylaşıyorum.Zaten moda ile ilgili güncel kanalları dergileri de takip ediyorum ve bunlardan yola çıkarak içerikleri hazırlıyorum tabi en önemlisi kendi zevkim ve  sizin zevkiniz. Blogumda isterseniz kendi dolabınızdaki kıyafetlerinizi, ayakkabılarınızı , aksesuarlarınızı paylaşabilirsiniz ve isterseniz onları beraber şık bir şekilde kombinleyebiliriz.
Blogumun genel konusu bu yönde ancak bir diğer farkı ise evdeki dolabınızdaki kıyafetlerle nasıl uygun ve şık kombinler yapılabileceğini göstermek.Yani çok fazla para harcamadan dolabınızdaki kıyafetlerle bile nasıl şık olunabileceğini göstermek istiyorum.Bu yüzden blogu kurdum ve benim gibi moda ile ilgilenenleri bloguma bekliyorum. Dediğim gibi daha blogum yeni ancak bu blogta moda ile ilgili birçok şeyi bulabileceksiniz. Kombin önerilerimi bazen ünlülerin giydikleri kıyafetler üzerinden de yapabiliyorum farklı bir bakış açısı olsun diye. Kısaca bu moda blogunda yok yok :) diyebilirim. Tarz kıyafetler, son moda ayakkabılar, renk renk desen desen elbiseler ve günlük, yazlık, davetlik kombin önerileri ne isterseniz bulabileceksiniz diye düşünüyorum. Bloguma isteyen herkesi bekliyorum ve önerilerimi sizlerle paylaşmaya devam edicem bu tatlı minnoş blogda:)
Blogumda görüşmek üzere <3 üzere modayla kalın <3

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorum yazan ellerinize sağlık:)